Členstvo LUNA club (Prihláste sa)

Získajte zľavu až do – 20% z ceny materiálu na plot objednaného bez montáže!

Platí pre vzor BMOD (Modern) a BOB – platí len pre jednostranné prevedenie

Výška zľavy 20% platí v prípade splnenia 3 podmienok : oplotenie je objednané bez služby bezplatného zamerania našim technikom, objednané oplotenie je bez montáže, dĺžka objednaného oplotenia presuahje dĺžku 100 bm.

Ostatné objednávky pre vyššie uvedené vzory bez montáže získajú zľavu 10%.

Určite sa pýtate ako je možné, že Vám ponúkame zľavu len na objednávky oplotenia bez montáže?

Je to jednoduché – naše montážne partie sú už dnes vyťažené na 90% z celoročnej kapacity.

Aj keď sa medziročne snažíme montážne kapacity navyšovať – vďaka novej výrobnej linke má naša výroba oveľa vyššiu kapacitu ako dokážeme reálne namontovať.

LUNA-PLOTY výroba

Druhým dôvodom je aj fakt, že nás oslovuje čím ďalej viac zákazníkov, ktorí si chcú montovať naše výrobky svojpomocne. Samozrejme každý zákazník, ktorý sa rozhodne pre montáž svojpomocne získa základné inštrukcie, ako si oplotenie namontovať.

BOB betónový plot Bariérový plot MODERN

 

Prečo zľava platí len na vzor BMOD a BOB?

Sú to nové vzory plotov, ktoré sú nastavené už pre výrobu na novej výrobnej linke – čomu zodpovedá aj aktuálny počet foriem. Vďaka tomu dokážeme vyrábať väčšie množstvo výrobkov denne, ako pri ostatných vzoroch. To však neznamená, že nenavýšujeme počty foriem aj pre ostatné vzory, avšak vzhľadom na zložitosť vzorov (tým aj zložitosť výroby samotných foriem) tento proces predlžuje.

Mám montážnu partiu – môžeme od Vás odoberať Vaše výrobky?

Samozrejme. Budeme radi, ak sa rozhodnete odoberať výrobky práve od nás. Aj pre Vás platí aktuálna zľava, prípadne pri vyšších odberoch individuálna výška zľavy. Od nás získate kvalitné výrobky testované v TSUS. Okrem toho vieme zabezpečiť dopravu materiálu na miesto stavby, poradenstvo. Máme viac ako 23 ročné skúsenosti v danej oblasti.

Mám predajňu – môžem sa stať Vašim predajcom ?

Opäť je odpoveď – Samozrejme.

Ak sa rozhodnete predávať naše výrobky, okrem samotných plotov vzoru BMOD a BOB máme v ponuke aj okrasné betónové nášľapnice radu MODERN, ktoré dotvárajú celý sortiment MODERN. Určite nás kontaktujte. Na základe prejdených informácií a vízií nájdeme cestu a možnosti k začatiu úspešnej spolupráce.

Tak ako v bode vyššie, aj tu od nás získate kvalitné výrobky testované v TSUS. Okrem toho vieme zabezpečiť dopravu materiálu na miesto stavby, poradenstvo. Máme viac ako 23 ročné skúsenosti v danej oblasti.