O nás

Aj my máme svoj príbeh

Spoločnosť LUNA­PLOTY, s.r.o. vznikla pred 14 rokmi pod názvom Miroslav Chudý­ LUNA.Už od samotného začiatku bolo zameranie spoločnosti na výrobu a realizáciu okrasných betónových oplotení a balustrád. Začínali sme ako mnohé iné firmy v malej dielničke a postupne sme si tieto priestory zväčšovali. Dnes vyrábame v dvoch výrobných halách (každá o rozlohe 650m2 )v obci Bučany.
Spoločnosť LUNA­PLOTY, s.r.o. patrí medzi priekopníkov nových technológií výroby, ako napríklad obojstranne pohľadové okrasné betónové oplotenia, zalievacie okrasné stĺpy vo vzore okrasného oplotenia, farebné oplotenia .Poskytujeme komplexnosť pri oplocovaní Vašich nehnuteľností, uličné oplotenie Vám zhotovíme v rovnakom vzore a farbe ako aj barierové oplotenie.
LUNA­PLOTY, s.r.o. pôsobí zväčša na Slovensku, Rakúsku, Českej republike, občas v Nemecku a Maďarsku.
Každým rokom spoločnosť rastie vďaka vysokému dopytu po jej výrobkoch. O ich kvalite sa presvedčili už tisícky spokojných zákazníkov a aj vďaka ich odporúčaniam sa nám darí napredovať.

Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás!

Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo pomocou kontaktného formulára s akýmikoľvek otázkami.

Kde nás nájdete?

+421 905 220 132

info@lunaploty.sk

Adresa:
Malženice č. 31
919 29 Malženice

Fakturačné údaje:
LUNA-PLOTY, s.r.o
Malženice 271
919 29 Malženice
IČO: 46 475 192
IČ DPH : SK2820014043

Od roku 1999 sme tu pre Vás

Za roky pôsobenia na Slovenskom a Rakúskom trhu sa môžme pochváliť tisíckami spokojných klientov

0
+
Spokojných klientov
0
+
Zrealizovaných zákaziek

Najpredávanejšie produkty

V prvom rade sa Vám chcem poďakovať za výborné zorganizovanie celej montáže oplotenia spolu s bezproblémovou vykládkou materiálu, presne tak ako som si to predstavoval. Chcel by som sa poďakovať aj partii montérov, ktorí opäť tak ako vlani predviedli perfektnú, precíznu a pritom rýchlu montáž oplotenia. Budúci rok na jar by som chcel dokončiť inštaláciu oplotenia a budem vám veľmi vďačný (asi budem na tom trvať ), ak sa znova na montáž vráti rovnaká partia. Nakoniec aj počasie sa vydarilo a počas montáže nepršalo.

p. Rastislavspokojný zákazník z Hornej Kráľovej