Aktuality

SHOWROOM MALŽENICE - ZATVORENÝ Vážení zákaznici, vzhľadom na aktuálnu situáciu COVID-19 sme sa rozhodli chrániť Vaše, ako i naše rodiny a od pondelka 16.3.2020 sme pristupili k dočasnému zatvoreniu showroomu v Malženiciach. ‼️Showroom bude zatvorený do odvolania.‼️ Aj keď sa nemôžeme stretnúť osobne, budeme veľmi radi, ak nás budete kontaktovať e-mailom, prípadne telefonicky. Ďakujeme za pochopenie

Veľkoobchod

Veľkoobchodná spolupráca 

Vážení zákazníci,

teší nás obrovský rast a neustály dopyt po našich výrobkoch ako i dopyt po možnosti veľkoobchodnej spolupráce.

Vďaka neustálej inovácii výrobného procesu, modernizácii a rastu výrobných priestorov nám každoročne rastie aj produkcia našich výrobkov. Ide konkrétne o okrasné betónové oplotenia (bariérové/uličné) a balustrády. 

Koncom roka 2019 sme sa rozhodli, že sa v roku 2020 pokúsime o rozšírenie radov o nových externých predajcov a sprostredkovateľov.

V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte e-mailom na [email protected]

V e-maile prosíme uviesť IČO/DIČ, resp. IČ DPH (ak ste platcom DPH), zameranie Vašej spoločnosti ako aj o akú formu spolupráce máte záujem. 

Aj napriek každoročnému rastu produkcie máme obmedzené výrobné kapacity, preto budeme vyhodnocovať každú možnú spoluprácu indiviuálne.

 

Ďakujeme